Virtuální prohlídky nemovitostí, Naše postřehy při prezentaci realit

CZ / SK

Naše postřehy

První dojem z nemovitosti je zásadní

První dojem ovlivňuje úspěch prodeje nemovitosti. Díky profesionálním fotografiím a home stagingu zaujmete ty správné potenciální zájemce o vaší nemovitost.

Číst více

Virtuální prohlídky Matterport Pro3

Nová kamera Matterport Pro3 nám dává úplně nové možnosti využití. Kamera Matterport Pro3 je navržena tak, aby zachytila celý objekt, a to jak v interiéru, tak v exteriéru s vysokou přesností měření pomocí technologie LiDAR.

Číst více

Co je Virtual Staging?

Možná už jste slyšeli o home stagingu. Virtual staging je příprava nemovitosti k prodeji či pronájmu odehrává výhradně virtuální cestou.

Číst více

Zákres domu do fotografie

Zákres domu do fotografie je efektivní způsob prezentace budoucího vzhledu nemovitosti. Kombinuje skutečné fotografie s virtuálními vizualizacemi, aby vytvořila realistický a přesný pohled na navrhovanou nemovitost v kontextu okolí.

Číst více

Pasportizace stavby

Pro odstranění nesrovnalostí v katastru nemovitostí, při plánované rekonstrukci, prodeji nemovitosti či jako podklad pro zpracování energetického štítku (PENB).

Číst více

Stavaři virtuální prohlídku ocení

I když toho na stavbě často nebývá mnoho hezkého ke koukání, virtuální prohlídka dává smysl také ve stavebnictví. Dokáže nahradit kontrolní den, zaznamenat průběh výstavby, může sloužit jako podklady pro rekonstrukci.

Číst více

Půdorys k virtuální prohlídce zdarma

Díky technologií Matterport vám můžeme vytvořit profesionální 2D půdorys z vaší virtuální prohlídky. Využijte sílu schématu půdorysů při prodeji nemovitostí.

Číst více

Každý obchodník by měl mít čitelnou vizitku Google

Chcete-li profesionálně prezentovat své produkty či služby, nabídněte zákazníkům prohlídku vašeho showroomu online. Virtuální prohlídku propojíme na eshop!

Číst více

Co je home staging?

Tento čím dál častěji používaný termín doslova znamená „aranžování domova“. Funguje na principu odosobnění interiéru, kterému designér dodá nadstandardní výraz.

Číst více

6 tipů pro skvělé fotky nemovitosti:

Kvalitní fotografie v inzerci mají prodejní sílu. Jsou účinným nástrojem k prvnímu zaujetí zájemce. Jejich cílem je vyzdvihnout to nejlepší z vaší nemovitosti.

Číst více

Videoprohlídky nemovitostí

Chystáte se výhodně prodat nebo pronajmout svou nemovitost? Pak byste při její prezentaci měli použít kvalitně natočenou videoprohlídku.

Číst více

Virtuální prohlídky pro galerie a muzea

Služby galerií a muzeí už pomalu vkročili do nového tisíciletí a řada těchto institucí jde výrazně s dobou i s technologiemi. Nabízíme moderní způsob prezentace umění.

Číst více
1 2

S panem Urbanem je opravdu skvělá spolupráce, má velice dobrý smysl pro detail a umí. Na video, fotky i matterport, které pro nás vytvořil máme spoustu pozitivních ohlasů.

Radek Kinc - samoprodejce

Naprostá spokojenost oceňuji především schopnost naslouchat potřebám klientů, spolehlivost, rychlost a všestrannost služeb.

Soňa Kloser Mančíková - realitní makéřka

Pan Urban je prostě profesionál! Jeho práce je naprosto fantastická. Nejenže dokáže zachytit každou nemovitost v nejlepším světle, ale má také k dispozici kvalitní a profesionální techniku, která posouvá jeho fotografie na úplně novou úroveň.

Ing. Ondřej Klvač - jednatel společnosti SMS reality

Spolupráci s panem Urbanem mohu doporučit na 100%. Spolupracuji s ním bezmála tři roky a vždy odvedl skvělou a precizní práci. Je časově velice flexibilní, komunikace je pružná a disponuje technikou na nejvyšší úrovni.

Martina Mareschová - Reality Macocha

Na panu Urbanovi nejvíce oceňuji, že co si dohodneme, tak to platí, je časově flexibilní a hlavně výsledek jeho práce je velmi rychle hotov.

Ing. Michal Poláček - Readymat Realitní

Mám při své práci ráda za zády profesionály, a to pan Urban rozhodně je. Precizně zpracované fotky, bleskové dodání, krásné vizualizace. Určitě budu služby pana Urbana využívat i nadále

Adéla Dvorská - SMS reality

S panem Urbanem je radost spolupracovat. Blesková domluva, profesionální práce a velmi rychlé zpracování zakázky. Nadto ještě příjemné jednání. Ráda jeho služby virtuálních prohlídek doporučím svým kolegům z branže.

Hedvika Novotná - interiérová designérka

S panem Urbanem jsme realizovali několik virtuálních prohlídek. Odvádí vždy skvělou práci. Díky svým zkušenostem z několika set realizovaných prohlídek ho jen tak něco nezaskočí, pracuje rychle, ale současně i pečlivě. Jeho práce ho prostě baví a to se samozřejmě projevuje i na výsledku.

Radek Kružík - Horák & Vetchý reality

Super spolupráce, dělali jsme 360° scan prodejny ve Francií a i na dálku jsme všechno zvládli bez problému. Výsledek byl rychle u nás a k tomu jsme ještě zvládli dokonalé prezentační fotky.

Ing. arch. Barbora Kľúčiková Krajčovičová - FenStar

Spolupráci s panem Urbanem mohu jedině doporučit - jeho služby jsou vždy rychlé a přitom ve vysoce nadstandardní kvalitě.

Michael Gottvald - GAVLAS - aukční a realitní společnost

Službu virtualního stagingu jsme objednávali již vícekrát, velmi rychlá komunikace, Daniel Urban odpovídá na všechny naše dotazy i ve večerních hodinách a o svátcích. Virtualní staging je proveden na nejvyšší úrovni.

Anna Vshivtseva - Be Noble agency

Virtuální prohlídka je velmi vysoce hodnocena i z širší řady naších zahraničních obchodních partnerů společnosti RIHO CZ a.s., kteří jsou z 3D prohlídky přímo unešení. Děkujeme za profesionální přístup.

Lucie Bílková - RIHO CZ

Pan Urban byl velice ochotný a flexibilní - všechno proběhlo perfektně dle domluvy. Můžeme jednoznačně doporučit. David Jelínek, firma JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o.

Ing. David Jelínek - Sales & Marketing Manager

Pan Urban je profesionál s velmi příjemným vystupováním. Na všem se vždy společně domluvíme a vždy mám materiály k dispozici velmi rychle a v naprosto špičkové kvalitě. Škoda jen, že se nemůže naklonovat a jezdit na všechny naše zakázky.

Vendula Šmídová - eDO reality

Jménem Klvaňova gymnázia Kyjov musím jednoznačně chválit! Od prvotní domluvy, přes pořizování snímků až po finalizaci naprosto profesionální přístup. Zejména jsme ocenili rychlost práce a výsledná kvalita je dle očekávání skvělá.

Roman Machain - Klvaňovo gymnázium Kyjov

Službu 3D scanu, včetně výstupů přesného mračna bodů, jsme využili pro tvorbu stávající dokumentace skutečného stavu technologií. Za projektanta musím přiznat, že je to pro nás velký skok dopředu, často jsme byli odkázáni pouze na fotografie, ze kterých se špatně odhadoval skutečný stav objektu.

Hana Mrazkova - projektant Subtech

Jednoznačně 5 hvězd, s panem Urbanem jsme již udělali pár videoprohlídek, scan s Matterportem, úžasné záběry z dronu, profi fotografie. Hledal jsem na webu někoho, kdo moji prezentaci trochu posune na vyšší úroveň a již při prvním hovoru s panem Urbanem jsem věděl, ze je ten pravý.

Adam Grabarczyk - GRAFLUNDS

Velmi rychle jsme se domluvili a ještě večer jsem měl k dispozici scan s Matterportem, úžasné záběry z dronu a profi fotografie. Nadchlo mne jeho přirozené jednání, to že mluvil na rovinu, že mi dokázal poradit a vysvětlit.

Mgr. Josef Hanáček - realitní makléř Vyškov

Jak spolupráce probíhá?

  • Zavolejte nám, nebo vyplňte kontaktní formulář
  • Domluvíme se na termín, který Vám nejvíce vyhovuje
  • Přijedeme na čas a profesionálně naskenujeme vaši nemovitost
  • Do 24 hodin zpracujeme veškerý materiál a zašleme vám prezentaci

Kontaktujte nás

Jsme rádi za váš zájem
o naše služby
, neváhejte se ozvat

Jméno a příjmení

Telefon

Email

ZprávaCopyright (c) 2023 SCAN360.cz,
design moreandless.cz, kód wedipa.com


Půjčovna techniky | Kontakt