Virtuální prohlídky nemovitostí, Přehled služeb pro prezentaci nemovitostí

CZ / SK

Naše služby

Nabízíme komplexní služby při prodeji nemovitostí: virtuální prohlídky Matterport, HDR foto, video, dron, virtual staging, vizualizace, půdorysy ... Pro firmy interiérovou fotografii a virtuální prohlídky s exportem na Google Street View. Vlastníme nenovejší kameru Matterport Pro3.

Pozvěte zákazníky dál, ještě než fyzicky sáhnou na kliku. Virtuální prohlídka představí zákazníkům firemní prostory, showroom, vaší prodejnu, prezentujte krásný hotel.

Virtuální prohlídky nemovitostí sníží počet neúspěšných prohlídek a pomůže kupujícím v rozhodování. Šetří tak čas nejen prodávajícího a umožní kupujícím projít si nemovitost v pohodlí svého domova.

Nafotíme profesionálně interiéry i exteriéry obchodních prostor, výroby či firmy stejně jako vaši referenční zakázku. Naši specializací je HDR fotografie interiérů a architektury, komerčních nemovitostí, kanceláří.

Fotografie a video dronem kvalitně, bezpečně a legálně. Kompletní fotografické, videoprodukční a postprodukční služby. Tvoříme poutavé videa, fotografie nemovitostí, developerských projektů a staveb.

Firemní zápis na google maps je již běžným standardem, proto je nezbytně nutné mít firemní profil na profesionální úrovni. Technologie virtuální prohlídky Matterport podporuje export na Google street view.

Realitní foto při prodeji nemovitosti je jedním z nejdůležitějších prvků. Nebudeme si nic nalhávat, při každém prodeji a koupi hrají důležitou roli emoce a dobrá prezentace nemovitosti, realitní foto je základ.

Nejnovější doplněk, Matterport BIM file, přináší data mračen bodů generovaná službou Matterport do platformy Autodesk Revit transformací prostorových dat do souborů .RVT a CAD souborů .DWG.

Videoprohlídka nemovitosti je ideálním způsobem, jak prezentaci nemovitosti pozvednout na další level, podpoří úspěšný prodej domu, bytu... videoprohlídka, která dává inzerci nový rozměr.

Zákresy nemovitosti do fotografií jsou jednodušší a rychlejší alternativou k tvorbě vizualizací. Prezentujte budoucí stavu nemovitosti pomocí zákresu vizualizace do fotografie.

Vizualizace nemovitostí představují skvělý způsob, jak kupujícím ukázat skrytý potenciál. S láskou tvoříme interiéry, které zákazníka zaujmou. Vzbudit zájem je při prodeji ta nejdůležitější věc!

Virtual staging je typ home stagingu, při kterém se nad fotkou v grafickém editoru vytváří návrh interiéru. Virtuální staging je oblíbený zejména mezi realitními makléři, při prodeji nezařízených bytů a domů.

Půdorys prodávané nemovitosti je další z možností, jak udělat váš inzerát na prodej nebo pronájem nemovitosti zajímavější a atraktivnější kupující. 3D půdorys je doplněn nábytkem a vybavením pro maximální přehlednost.

Pokud to bude v našich silách, rádi vám vyjdeme vstříc s jakýmkoli požadavkem. Zakázku domluvíte s jedním člověkem, pořídíme veškeré materiály v jednom termínu. Nepotřebujete koordinovat více lidí a hlavně platíte pouze jednou dopravu. Díky tomu odpadá pokrytí například dopravy při využití služeb od více dodavatelů. A hlavně skvělý přístup.

S panem Urbanem je opravdu skvělá spolupráce, má velice dobrý smysl pro detail a umí. Na video, fotky i matterport, které pro nás vytvořil máme spoustu pozitivních ohlasů.

Radek Kinc - samoprodejce

Naprostá spokojenost oceňuji především schopnost naslouchat potřebám klientů, spolehlivost, rychlost a všestrannost služeb.

Soňa Kloser Mančíková - realitní makéřka

Pan Urban je prostě profesionál! Jeho práce je naprosto fantastická. Nejenže dokáže zachytit každou nemovitost v nejlepším světle, ale má také k dispozici kvalitní a profesionální techniku, která posouvá jeho fotografie na úplně novou úroveň.

Ing. Ondřej Klvač - jednatel společnosti SMS reality

Spolupráci s panem Urbanem mohu doporučit na 100%. Spolupracuji s ním bezmála tři roky a vždy odvedl skvělou a precizní práci. Je časově velice flexibilní, komunikace je pružná a disponuje technikou na nejvyšší úrovni.

Martina Mareschová - Reality Macocha

Na panu Urbanovi nejvíce oceňuji, že co si dohodneme, tak to platí, je časově flexibilní a hlavně výsledek jeho práce je velmi rychle hotov.

Ing. Michal Poláček - Readymat Realitní

Mám při své práci ráda za zády profesionály, a to pan Urban rozhodně je. Precizně zpracované fotky, bleskové dodání, krásné vizualizace. Určitě budu služby pana Urbana využívat i nadále

Adéla Dvorská - SMS reality

S panem Urbanem je radost spolupracovat. Blesková domluva, profesionální práce a velmi rychlé zpracování zakázky. Nadto ještě příjemné jednání. Ráda jeho služby virtuálních prohlídek doporučím svým kolegům z branže.

Hedvika Novotná - interiérová designérka

S panem Urbanem jsme realizovali několik virtuálních prohlídek. Odvádí vždy skvělou práci. Díky svým zkušenostem z několika set realizovaných prohlídek ho jen tak něco nezaskočí, pracuje rychle, ale současně i pečlivě. Jeho práce ho prostě baví a to se samozřejmě projevuje i na výsledku.

Radek Kružík - Horák & Vetchý reality

Super spolupráce, dělali jsme 360° scan prodejny ve Francií a i na dálku jsme všechno zvládli bez problému. Výsledek byl rychle u nás a k tomu jsme ještě zvládli dokonalé prezentační fotky.

Ing. arch. Barbora Kľúčiková Krajčovičová - FenStar

Spolupráci s panem Urbanem mohu jedině doporučit - jeho služby jsou vždy rychlé a přitom ve vysoce nadstandardní kvalitě.

Michael Gottvald - GAVLAS - aukční a realitní společnost

Službu virtualního stagingu jsme objednávali již vícekrát, velmi rychlá komunikace, Daniel Urban odpovídá na všechny naše dotazy i ve večerních hodinách a o svátcích. Virtualní staging je proveden na nejvyšší úrovni.

Anna Vshivtseva - Be Noble agency

Virtuální prohlídka je velmi vysoce hodnocena i z širší řady naších zahraničních obchodních partnerů společnosti RIHO CZ a.s., kteří jsou z 3D prohlídky přímo unešení. Děkujeme za profesionální přístup.

Lucie Bílková - RIHO CZ

Pan Urban byl velice ochotný a flexibilní - všechno proběhlo perfektně dle domluvy. Můžeme jednoznačně doporučit. David Jelínek, firma JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o.

Ing. David Jelínek - Sales & Marketing Manager

Pan Urban je profesionál s velmi příjemným vystupováním. Na všem se vždy společně domluvíme a vždy mám materiály k dispozici velmi rychle a v naprosto špičkové kvalitě. Škoda jen, že se nemůže naklonovat a jezdit na všechny naše zakázky.

Vendula Šmídová - eDO reality

Jménem Klvaňova gymnázia Kyjov musím jednoznačně chválit! Od prvotní domluvy, přes pořizování snímků až po finalizaci naprosto profesionální přístup. Zejména jsme ocenili rychlost práce a výsledná kvalita je dle očekávání skvělá.

Roman Machain - Klvaňovo gymnázium Kyjov

Službu 3D scanu, včetně výstupů přesného mračna bodů, jsme využili pro tvorbu stávající dokumentace skutečného stavu technologií. Za projektanta musím přiznat, že je to pro nás velký skok dopředu, často jsme byli odkázáni pouze na fotografie, ze kterých se špatně odhadoval skutečný stav objektu.

Hana Mrazkova - projektant Subtech

Jednoznačně 5 hvězd, s panem Urbanem jsme již udělali pár videoprohlídek, scan s Matterportem, úžasné záběry z dronu, profi fotografie. Hledal jsem na webu někoho, kdo moji prezentaci trochu posune na vyšší úroveň a již při prvním hovoru s panem Urbanem jsem věděl, ze je ten pravý.

Adam Grabarczyk - GRAFLUNDS

Velmi rychle jsme se domluvili a ještě večer jsem měl k dispozici scan s Matterportem, úžasné záběry z dronu a profi fotografie. Nadchlo mne jeho přirozené jednání, to že mluvil na rovinu, že mi dokázal poradit a vysvětlit.

Mgr. Josef Hanáček - realitní makléř Vyškov

Kontaktujte nás

Jsme rádi za váš zájem
o naše služby
, neváhejte se ozvat

Jméno a příjmení

Telefon

Email

ZprávaCopyright (c) 2023 SCAN360.cz,
design moreandless.cz, kód wedipa.com


Půjčovna techniky | Kontakt