Virtuální prohlídky pro stavby

Stavby

Virtuální prohlídka pro projektanty, stavaře, architekty výrazně usnadní práci

Stavaři virtuální prohlídku ocení

I když toho na stavbě často nebývá mnoho hezkého ke koukání, virtuální prohlídka dává smysl také ve stavebnictví. Dokáže nahradit kontrolní den, zaznamenat průběh výstavby a v neposlední řadě umí sloužit architektům jako podklady pro rekonstrukci.  Stavaři ocení jak to, že virtuální prohlídku mohou využít jako formu dokumentace, která je k dispozici non-stop, nebo pro vzájemnou pomoc například s architekty. U velkých stavebních projektů nebo rozsáhlých lokalit můžeme klasickou virtuální prohlídku doplnit i záběry z dronu, který rovněž používáme a máme na něj všechny potřebné oprávnění.

Virtuální prohlídka se dá zpracovat „na zelené louce“, tedy v lokalitě, která na developerský projekt teprve čeká, i na rozestavěném objektu, kde už můžeme snadno popsat půdorys stavby či jednotlivé místnosti. Virtuální prohlídka dovede vašim zákazníkům i developerům předat velmi autentický zážitek, vzbudit emoce a zprostředkovat jim pocit, že právě tohle je to místo, na kterém chtějí bydlet nebo do kterého chtějí investovat.

BIM data pro Autocad 

Virtuální prohlídka pro projektanty, stavaře, architekty výrazně usnadní práci. Umíme dodávat přesné mračno bodů - BIM data. Naše práce je různorodá, jednou děláme 3D scan pro realitní kancelář a jindy podklady pro rekonstrukci strojovny, nebo zaměření současného stavu kotelny. Data předáváme jako obarvené mračno bodů připravené pro Autocad Revit.

Stačí jen vyplnit formulář

a obratem se Vám ozveme!

Jméno a příjmení

Společnost

Telefon

Email

Zpráva3 + 1 =


Raději voláte?

Jsme rádi za váš zájem o naše
služby, neváhejte se ozvat

+420 770 77 88 66

Pokud raději voláte tel. 770 77 88 66

VÁŠ NÁSKOK PŘED KONKURENCÍ
PROFESIONÁLNÍ NÁSTROJ
PRO ZPRACOVÁNÍ
3D VIRTUÁLNÍCH PROHLÍDEK

Staňte se naším fanouškem
na sociálních sítích #scan360


Scan360.cz
Brno - působíme po celé ČR
Telefon: +420 770 77 88 66
Email: info@scan360.cz

Copyright (c) 2020 SCAN360.cz, design a kód wedipa.com