Virtuální prohlídky nemovitostí, Videoprohlídky nemovitostí

CZ / SK

Proč využívat videoprohlídky?

Videoprohlídka nemovitosti je ideálním způsobem, jak prezentaci nemovitosti pozvednout na další level, podpoří úspěšný prodej domu, bytu... videoprohlídka, která dává inzerci nový rozměr. Povznese snadno a rychle každý inzerát s nabídkou. Jednoduše totiž umožní zájemci získat konkrétní představu, jak byt či dům skutečně působí naživo – tak, jak to fotografie v žádném případě neumí. Videoprohlídka prezentuje také makléře, ukáže Vás jako profesionála využívajícího nejmodernější technologie. Výstupem jsou pečlivě vybrané záběry jak interiéru tak exteriéru a případně atraktivního okolí, úprava, střih a doprovodná hudba. Jednoduchá grafika, titulky a branding. Výsledná videoprohlídka je ve 4K, případně full HD rozlišení.

Foto / video?

Fotografie jsou báječným nástrojem a jsou nezbytným pomocníkem při prodeji nemovitostí, ale videoprohlídce se zdaleka nemohou vyrovnat! Videoprohlídka umožní klientům představit si prostory, jako by se už v nemovitosti sami pohybovali. Reálné video vzbudí v zájemci touhu a emoce – kupující se snáze rozhoduje, zda nemovitost navštíví nebo ne. Fotografie totiž mohou zkreslovat a jen těžko si z nich někdo, kdo nemá orientační smysl, představí skutečné dispozice bytu či domu. Mnohem lépe prostor reprezentuje virtuální prohlídka Matterport kterou máme také v nabídce. Fotografie tvoří základní pilíř inzerce nemovitostí, poskytují první pohled na prostor a design. Avšak právě videoprohlídky mají v jedné oblasti nezaměnitelnou sílu – schopnost přenést emoce. Zatímco fotografie zachycují statické okamžiky, videa umožňují zaznamenat plynulý pohyb, zvuky a atmosféru daného místa. To znamená, že potenciální zájemci nejen vidí nemovitost, ale také ji zažívají. S videoprohlídkami se díky pohybu kamery, hudebnímu doprovodu a přirozenému zvuku stávají součástí prostředí, což předává autentické emoce a inspiruje je ke konkrétním reakcím. Kombinace fotografií a videa tak poskytuje nejlepší z obou světů – vizuální podrobnosti fotografií spojené s emocionální silou videí.

Objednejte videoprohlídku jestě dnes!

Videoprohlídky nemovitostí představují klíčový nástroj pro realitní makléře, nabízíme dynamické a poutavé videoprohlídky pro realitní makléře, které v sobě spojují nejnovější technologie a předávají emoce. Naše videoprohlídky nejen zvyšují atraktivitu nemovitostí, ale také umožňují potenciálním kupcům prožít nemovitost a vytvořit s ní osobní vazbu, což je neocenitelné pro úspěšný prodej. Díky našim videoprohlídkám se jako realitní makléř odlišíte od konkurence a dokážete nabídnout klientům dokonalou prezentaci a zapamatovatelný zážitek.

 

Videoprohlídky nemovitostí

Videoprohlídky nemovitostí jsou dnes nezbytnou součástí prodeje většiny nemovitostí. Tato moderní technologie transformuje způsob, jakým nemovitosti prezentujeme a jak ji budou vnímat kupující. Při přípravě videoprohlídky vašich nemovitostí si klademeza cíl zdůraznit klíčové aspekty, které chceme upozornit, místo aby se snažily ukázat vše. Naše profesionální videoprohlídky zajišťují komplexní náhled na nemovitost, případně její okolí. Díky kombinaci dynamických záběrů, virtuálních prohlídek a detailních komentářů prodejce získávají potenciální klienti nejen informace, ale také emocionální spojení s nemovitostí. To vytváří neodolatelnou výhodu pro úspěšný prodej a poskytuje jim přehled o tom, co nabízíme ve světě reality.

Jak spolupráce probíhá?

  • Zavolejte nám, nebo vyplňte kontaktní formulář
  • Domluvíme se na termín, který Vám nejvíce vyhovuje
  • Přijedeme na čas a profesionálně naskenujeme vaši nemovitost
  • Do 24 hodin zpracujeme veškerý materiál a zašleme vám prezentaci

Kontaktujte nás

Jsme rádi za váš zájem
o naše služby
, neváhejte se ozvat

Jméno a příjmení

Telefon

Email

ZprávaCopyright (c) 2023 SCAN360.cz,
design moreandless.cz, kód wedipa.com


Půjčovna techniky | Kontakt