Virtuální prohlídky nemovitostí, Virtuální prohlídky nemovitostí - Matterport

CZ / SK

Virtuální prohlídky nemovitostí

Virtuální prohlídky nemovitostí poskytují uživatelům autentický zážitek. Získáme jí skenováním prostoru nemovitosti pomocí 3D kamery, vužíváme moderní technologii Matterport. Následně vše zpracujeme do jednotného virtuálního modelu nemovitosti. 

Virtuální prohlídky nemovitostí sníží počet neúspěšných prohlídek a pomůžou kupujícím v rozhodování. Šetří tak čas nejen prodávajícího a umožní kupujícím projít si nemovitost v pohodlí svého domova. Zobrazení virtuální prohlídky uživateli je možné na monitoru počítače, tabletu, mobilu nebo pomocí 3D brýlí. V modelu se pak uživatel pohybuje pohybem očí (u 3D brýlí), myší u monitoru nebo dotykem u tabletu nebo mobilu. V modelu se mohou zobrazit další interaktivní body mattertags, jako je foto, video, text s detailními popisy apod.

 Virtuální prohlídky Matterport

S 3D virtuální prohlídkou Matterport získáte exkluzivní prezentaci Vaší nemovitosti. Technologie Matterport navíc umožňuje přidávat k jednotlivým místnostem či objektům v interiéru informační body, tzv. Mattertags. Díky nim můžete k prohlídce připojit i popisky, odkazy nebo obrázky. Prezentace Vám umožní vytvořit 360° fotky nebo videa. Přes Mattertags se dají přikládat i soubory v PDF nebo mapy. 3D virtuální prohlídku domu Matterport využíváme nejčastěji k 3D prezentaci nemovitostí, ale najde uplatnění jak při rezentaci firem tak restaurací a škol.

Virtuální 3D prohlídky nemovitostí kamerou Matterport Pro2 / Pro3 umožňují skenovat prakticky jakékoli prostory – rodinné domy, byty, rozlehlé vnitřní haly hotelů, útulné sauny wellness center nebo třeba specificky uspořádané podkrovní pokoje horských chat. Dnes již dokonce při plném slunečním světle včetně exteriérů a mimořádně velkých prostor. Kamera Matterport se perfektně přizpůsobí jakékoli nemovitosti a dokážeme precizně zachytit například i staveniště, kde developerský projekt teprve vzniká.

WOW efekt

Proč virtuální prohlídka?

Virtuální prohlídka má obrovský zásah na potencionální zákazníky, je ideálním nástrojem pro tzv. wow efekt. Pozvěte své zákazníky k Vám online.

Dokážete v nich probudit emoce z pohodlí jejich domova. Kvalitně provedená virtuální prohlídka zvyšuje atraktivitu prostor, jako součást skenu nabízíme fotostaging, drobnou úpravu místností. Virtuální prohlídka zvýší zájem zákazníků, šetří čas a v neposlední řadě dává lidem svobodu vidět nemovitosti z jakéhokoliv místa na planetě a kdykoliv se jim to hodí. Virtuální prohlídka najde využití jak v realitách tak pro firemní a obchodní prostory.

Matterport Pro2

Matterport Pro2

3D kamera Matterport Pro2 je ideálním řešením pro vytváření virtuálních prohlídek. Snadno a rychle vytvoříme digitální dvojče jakékoliv nemovitosti, ať už se jedná o byt, hotel nebo komerční prostory. Kamera najde uplatnění uvnitř interiérů, má však své limity. Kamera Matterport Pro2 nemá ráda velké prostory, neumí procházet exteriéry, vadí ji přímé sluneční paprsky jelikož používá infračervené měření.

Matterport Pro3

Matterport Pro3

Nová kamera Matterport Pro3 je navržena tak, aby zachytila celý objekt, a to jak v interiéru, tak v exteriéru. Její výraznou předností je přesnost měření pomocí technologie LiDAR. Skenuje vnitřní i venkovní prostory a zachycuje celé nemovitosti v jediném vysoce kvalitním modelu - dokonce i při plném slunečním světle. Až 4x rychlejší skenování v mimořádně velkých prostorách a venku a to při plném slunci.

Dokonalá virtuální prohlídka

Fotografie a videa prodávají, řeknou toho více než tisíc slov. Dovedou v potenciálních kupcích vaší nemovitosti vzbudit emoce, které jsou při rozhodování o koupi nesmírně důležité. Virtuální prohlídka nemovitosti (virtual tour 3D scan Matterport) jde ještě dále, přenese Vás rovnou do nemovitosti, nasaďte si 3D brýle a projděte se svým novým domem, bytem. Perfektně naskenovaná nemovitost představí zákazníkovi ve virtuální prohlídce bytu, či rodinného domu nikoli konkrétní místnosti, rozlohu a polohu vaší reality, ale ten pocit, když se natáhne na gauč a dá si po dlouhém dni sklenku vína. Postaví ho přímo na terasu, kde si v sobotu otevře oblíbenou knihu a vychutná ranní kávu. Nezapomeňte však na kvalitní přípravu nemovitosti před focením / skenováním.

 

Virtuál panorama 360 (virtuální prohlídky) mohou významně ovlivnit zájemce o koupi nemovitosti. 3D prohlídka bytu či 3D prohlídky interiérů rodinných domů jsou výhodné nejen v tom, že uvidíte prakticky celý byt či dům, ale především nemusíte nikam chodit a ušetříte tak spoustu času. Matterport google mapy jsou velice propracované a zároveň je práce s nimi velmi snadná. Zvládne ji tedy i běžný uživatel internetu.

  • 3D scan nemovitosti je pochopitelně výhodný také pro prodejce.
  • Podle průzkumů se díky této technologii rapidně snižuje počet neúspěšných prohlídek a tím pádem se zvyšuje šance na rychlý a výhodný prodej.

Celý byt na dosah ruky

Matterport 360 virtual tour není obyčejná prohlídka bytu či domu. Virtuální prohlídky bytu matterport jdou ještě o krok dál. Poté, co si nasadíte 3D brýle, projdete se každým koutem svého budoucího domova.

  • Při prohlídkách Matterport VR oceníte také to, že na vás nikdo nebude spěchat.
  • Můžete se do jednotlivých částí domu vracet a prohlížet si je znovu a znovu.

3D scan bytu či domu se ovládá pohybem očí (3D brýle), dotykem u tabletu (mobilu) nebo myší. Pomocí 3D scan nemovitostí Brno zjistíte, že fotografie nebo video toho potenciálnímu kupci řekne mnohem více než tisíc slov.

Jak spolupráce probíhá?

  • Zavolejte nám, nebo vyplňte kontaktní formulář
  • Domluvíme se na termín, který Vám nejvíce vyhovuje
  • Přijedeme na čas a profesionálně naskenujeme vaši nemovitost
  • Do 24 hodin zpracujeme veškerý materiál a zašleme vám prezentaci

Kontaktujte nás

Jsme rádi za váš zájem
o naše služby
, neváhejte se ozvat

Jméno a příjmení

Telefon

Email

ZprávaCopyright (c) 2023 SCAN360.cz,
design moreandless.cz, kód wedipa.com


Půjčovna techniky | Kontakt