Virtuální prohlídky nemovitostí, Fotogalerie interiérů a architektury

CZ / SK

 Fotografie interiérů pro firmy

Nafotíme pro vás profesionálně interiéry i exteriéry Vašich obchodních prostor, výroby či firmy stejně jako vaši referenční zakázku. Naši specializací je HDR fotografie interiérů a architektury, komerčních nemovitostí, kanceláří, hotelů a restaurací. Chtějte pouze profesionální fotografie pro Vaší firemní prezentaci, prezentujte své realizace v lepším světle. Můžete si u nás objednat HDR fotografie interiérů i exteriérů budov pro designérská studia či developerské firmy. Pro architekty fotím stavby a interiéry do jejich portfolií... 

Za každého fotografa nejlépe mluví jeho reference, takže posuďte sami, zda by pro Vás byly mé fotografie přínosné.

Vaše firma na Google Street View

Víte že již 76% návštěv všech firemních webů je skrze google? Pozvěte své zákazníky k Vám online.

Zhotovíme firemní virtuální prohlídku s umístění na Google Street View , Google Maps a Google Search firemní profil na Google představuje nejlepší volbu pro prezentaci vaší společnosti na  Google. Obsah Street View umožní vašim zákazníkům virtuálně procházet vaši provozovnu i když máte třeba zavřeno, nebo jen tak ze zvědavosti. Virtuální prohlídku můžeme exportovat na Google Street View, Google Maps.

Fotograf interiérů a architektury

Profesionální fotograf architektury a interierů. Specializuji se na HDR fotografie architektury, interierů, komerčních nemovitostí, kanceláří a fotografii firemních prostor. Miluji focení úžasných interiérů pro architekty, vždy je to zajímavá spoluráce. Architektonická fotografie na rozdíl od firemní má za cíl prezentovat prostor v co nejlepším světle, fotografie interiérů neukazuje vše, úhly pohledu jsou užší, není třeba na fotografiích ukázat vše... že zde je záchod, zde je vchod do chodby. Focení architektury zachycuje design s cílem na emoce.

Jak spolupráce probíhá?

  • Zavolejte nám, nebo vyplňte kontaktní formulář
  • Domluvíme se na termín, který Vám nejvíce vyhovuje
  • Přijedeme na čas a profesionálně naskenujeme vaši nemovitost
  • Do 24 hodin zpracujeme veškerý materiál a zašleme vám prezentaci

Kontaktujte nás

Jsme rádi za váš zájem
o naše služby
, neváhejte se ozvat

Jméno a příjmení

Telefon

Email

ZprávaCopyright (c) 2023 SCAN360.cz,
design moreandless.cz, kód wedipa.com


Půjčovna techniky | Kontakt