Virtuální prohlídky nemovitostí, Google street view

CZ / SK

Vaše prezentace na Google street view

Je potřeba být snadno dohledatelný. Firemní zápis na google maps je již běžným standardem ve většině civilizovaných zemí, proto je nezbytně nutné mít svůj firemní profil na profesionální úrovni. Buďte krok napřed před Vaši konkurencí za pomocí profesionálně nastaveného profilu firmu a pomocí vložení kvalitní virtuální prohlídky, zpracované technologií Google street view, vložené do Vašeho Google profilu. Využijete ji i na Vašem vlastní webu. Budete tak nejen vidět, ale také ukážete své zázemí v netradičním formátu.

To jste věděli, že v současné době již 76% návštěv všech webů je skrze google maps?


Showroom a vzorkovana kancelářského nábytku CRE8 v Praze

Google street view pro firmy

Google Moje firma je v podstatě pěkná firemní vizitka na Googlu. Váš bezplatný firemní zápis v Google Maps dokáže více, než si myslíte. Když je správně optimalizován, zobrazuje detailní informace o vaší firmě. Dokonalý způsob propagace vašeho podnikání, které zpřístupní prostory potenciálním zákazníkům prostřednictvím služeb Google, jako je vyhledávání a Mapy Google. Nikoliv jen textové informace, ale plnohodnotná virtuální prohlídka Google Maps s možností plynule přejít z exteriéru do interiéru firmy nebo podniku. I Vaše firma se může v Google mapách zobrazovat správně. Panorama Google Maps firmy může zákazníkům více přiblížit váš byznys a umožnit tak nahlédnout tzv. "pod pokličku".

 

Více našich realizací pro Google street view 360 panoramu najdete v referencích

Google street view

Aplikace, které zobrazují mapy, jsou dnes běžnou součástí mobilních telefonů nebo tabletů. Google Maps 3D patří k nejmodernějším aplikacím v této kategorii.

  • Google Maps 360 ale neslouží pouze ke snadnější orientaci v terénu.
  • Panorama Google Maps může také zvýšit úspěšnost firmy a dostat ji na profesionální úroveň.

Další velkou výhodou, kterou na Google Maps firmy jistě uvítají, je bezplatný zápis. Svou firemní vizitku v tomto netradičním, a především atraktivním formátu, si můžete umístit na firemní webové stránky a zvýšit tak zájem o nabízené produkty.

Jak spolupráce probíhá?

  • Zavolejte nám, nebo vyplňte kontaktní formulář
  • Domluvíme se na termín, který Vám nejvíce vyhovuje
  • Přijedeme na čas a profesionálně naskenujeme vaši nemovitost
  • Do 24 hodin zpracujeme veškerý materiál a zašleme vám prezentaci

Kontaktujte nás

Jsme rádi za váš zájem
o naše služby
, neváhejte se ozvat

Jméno a příjmení

Telefon

Email

ZprávaCopyright (c) 2023 SCAN360.cz,
design moreandless.cz, kód wedipa.com


Půjčovna techniky | Kontakt