Virtuální prohlídky nemovitostí, Virtuální prohlídky pro firmy

CZ / SK

Virtuální prohlídky pro firmy

Pozvěte vaše zákazníky dál, ještě než fyzicky sáhnou na kliku. Virtuální prohlídka představí zákazníkům firemní prostory, showroom, vaší prodejnu, prezentujte krásný hotel. Uživatelé si krok za krokem projdou celé místo, učaruje jim výhled z terasy, představí si sami sebe v pohodlné posteli, zamilují se do celkového prostoru – a vy máte jejich pozornost a emoce. Čím více času ve virtuální prohlídce stráví, tím pravděpodobněji se rozhodnou využít vaše služby nebo u vás nakoupí.

 

 Virtuální prohlídky poskytují autentický zážitek

Spojujeme reálný svět s virtuálním světem na internetu. Zákazník zažije u svého počítače stejný pocit, jako by se v reálném čase procházel vaší prodejnou, kanceláří, obchodem, ordinací či salónem. Přidejte k virtuální prohlídce komerčních prostor další informace nebo jí rovnou napojte na váš eshop.

 

Vaše firma na Google Street View

Víte že již 76% návštěv všech firemních webů je skrze google? Pozvěte své zákazníky k Vám online.

Zhotovíme firemní virtuální prohlídku s umístění na Google Street View , Google Maps a Google Search firemní profil na Google představuje nejlepší volbu pro prezentaci vaší společnosti na  Google. Obsah Street View umožní vašim zákazníkům virtuálně procházet vaši provozovnu i když máte třeba zavřeno, nebo jen tak ze zvědavosti. Virtuální prohlídku můžeme exportovat na Google Street View, Google Maps.

Nová kamera Matterport Pro3

Nová kamera Matterport Pro3 nám dává úplně nové možnosti využití.

Kamera Matterport Pro3 je navržena tak, aby zachytila celý objekt, a to jak v interiéru, tak v exteriéru, a to s vysokou přesností měření pomocí technologie LiDAR. Nové možnosti, nová technologie u nás najdete nejlepší techniku! Nabídněte vašim zákazníkům něco více. Matterport Pro 3 nabízí více než běžné 360° kamery. Obraz virtuální prohlídky zpracován HDR technologií, nikoliv softwarovou modelací.

Skenujeme kamerou Matterport Pro3

Virtuální prohlídky pro firmy realizujeme novou kamerou Matterport Pro 3. Jedná se o novinku, jsme jedni z prvních v ČR. Matterport Pro 3 má 4x rychlejší skenování v mimořádně velkých prostorách a venku. Skenuje vnitřní i venkovní prostory a zachycuje celé nemovitosti v jediném vysoce kvalitním modelu - dokonce i při plném slunečním světle. Vysoká přesnost (odchylka 0,2%), dosah snímače 20m! Nabízíme 3D scan nemovitostí s cenou podle skenované plochy nejsme nijak omezeni velikostí prostor, nemovitosti skenujeme včetně exteriérů. Z naskenované nemovitosti vytvoříme virtuální prohlídku realizovanou přes technologii Matterport, která dovede doslova zázraky. Celou nemovitost si díky ní můžete prohlédnout jako na dlani. Uvidíte půdorys všech místností, ale také přesné zaměření celé nemovitosti. 3D virtuální prohlídky pro realitky jsou čím dál více preferovanou volbou.

Technologie Matterport navíc umožňuje přidávat k jednotlivým místnostem či objektům v interiéru informační body, tzv. Mattertags. Díky nim můžete k prohlídce připojit i popisky, odkazy nebo obrázky. Prezentace vám umožní vytvořit 360° fotky nebo videa. Přes Mattertags se dají přikládat i soubory v PDF nebo mapy. Je to tedy dobré i pro virtuální prohlídky galerie, nebo jako 3D virtuální prohlídky kulturních památek.

 

Jak spolupráce probíhá?

  • Zavolejte nám, nebo vyplňte kontaktní formulář
  • Domluvíme se na termín, který Vám nejvíce vyhovuje
  • Přijedeme na čas a profesionálně naskenujeme vaši nemovitost
  • Do 24 hodin zpracujeme veškerý materiál a zašleme vám prezentaci

Kontaktujte nás

Jsme rádi za váš zájem
o naše služby
, neváhejte se ozvat

Jméno a příjmení

Telefon

Email

ZprávaCopyright (c) 2023 SCAN360.cz,
design moreandless.cz, kód wedipa.com


Půjčovna techniky | Kontakt