Stories / Reels

Přípravíme vám video pro Facebook Stories a Instagram Reels

Už jste zkoušeli využít novou funkci instagramu rels? Umožní vám publikovat krátkého poutavého videa? Instagram Reels se objevili v srpnu 2020, šlo o reakci na obrovskou popularitu TikToku, pro některé jsou stále tak trochu španělskou vesnicí‎.

Instagram Reels

Možná jste si až doposud mysleli, že všechna Reels či TikTok videa jsou jen o tanci a hudbě. Není to však pravda. Firemní účty navíc nemají možnost přidat do videí hudební podkres, bude tedy třeba využít jiné kreativní způsoby. Poradíme vám jak tuto novou funkci efektivně využívat pro svůj content a byznys. Nebojte se novinek, buďte originální a konzistentní, algoritmus instagramu miluje novinky, nebraňte se jim. Důležitá je celková kvalita a vyváženost obsahu. Přispívejte pravidelně a konzistentně. Instagram Reels mají momentálně největší dosahy!

Video ve formátu 9:16

Připravíme video ve formátu 9:16 můžete jen využít jak v Instagram Reels tak Facebook Stories nebo i na TikToku! Krátká videa vládnou sociálním sítím. Každý je sleduje a každý je může vytvářet. Jen na Facebooku zhlédnou uživatelé 8 miliard videí denně a to už nám něco o jejich popularitě vypovídá.

Hlavní charakteristiky Reels:

  • Jedná se o krátký videoobsah v plném portrétovém režimu 9:16
  • Videa mohou mít délku až 60 vteřin
  • Mohou být natáčeny přímo v rozhraní Reels nebo je možnost naimportovat videa z vašeho telefonu
  • Mohou být natočeny jako jedna scéna nebo série dohromady „sešitých“ záběrů
  • Reels lze nahrávat pouze na mobilní zařízení
  • Video Instagram Reels poznáte podle ikony v levém dolním rohu videa při procházení příspěvků na homepage, nebo v pravém horním rohu při prohlížení obsahu na konkrétním profilu. Reels se zobrazují i v klasickém feedu jako každý jiný příspěvek.

Facebook Stories

Za to Facebook Stories jsou tady již delší dobu. Příběhy na Facebooku a Instagramu vám pomáhají spojit se se sledujícími prostřednictvím fotek a videí přes celou obrazovku mobilního telefonu v jejich kanálu příběhů. Facebook Stories jsou na rozdíl od Instagram Reels viditelné pouze 24 hodin, ale můžete si je kdykoliv můžete zobrazit v archivu příběhů.

Stačí jen vyplnit formulář

a obratem se Vám ozveme!

Jméno a příjmení

Společnost

Telefon

Email

Zpráva5 + 1 =


Raději voláte?

Jsme rádi za váš zájem o naše
služby, neváhejte se ozvat

+420 770 77 88 66

Pokud raději voláte tel. 770 77 88 66

VÁŠ NÁSKOK PŘED KONKURENCÍ
PROFESIONÁLNÍ NÁSTROJ
PRO ZPRACOVÁNÍ
3D VIRTUÁLNÍCH PROHLÍDEK

Staňte se naším fanouškem
na sociálních sítích #scan360


Scan360.cz
Brno - působíme po celé ČR
Telefon: +420 770 77 88 66
Email: info@scan360.cz

Copyright (c) 2020 SCAN360.cz, design a kód wedipa.com