Virtuální prohlídky pro školy a školky

Školy, školky

Virtuální Den otevřených dveří každý den 24h

Virtuální prohlídky pro školy

Virtuální prohlídka představuje skvělý nástroj pro prezentaci školy či školky. Ať už se zabýváte montessori či waldorfskou pedagogikou, nebo se u vás učí úplně klasicky, můžete pozvat nerozhodnuté rodiče i jejich žáky dál a z pohodlí domova jim ukázat, v jakých prostorách se u vás učí. A nejen to! Představíte jim učebny, předáte informace, ukážete jim knihovnu i studovny a pozvete je odborných učeben nebo třeba i do kabinetu, kam mohou jinak nakouknout pouze s učitelem. 

Přesvěčte se sami ve virtuální prohlídce

Skenujeme základní, střední školy, univerzity, konzervatoře... virtuální prohlídka pro školi nemusí být drahá. Nemáme žádné limity, umíme skenovat opravdu velké prostory, interiéry, tak venkovní prostory, více najdete v referencích. Jen tak pro představu, délka hlavní budovy je 140m a plocha školy je cca 15.000m².

Virtuální den otevřených dveří

Právě školy patří k nejvýznamějším klientům a virtuální prohlídky škol, univerzit, konzervatoří jsou dnes skvělým nástrojem pro prezentaci školy. Den otevřených dveří uspořádáte kdykoli, navíc vámi podávané informace budou aktuální! Virtuální prohlídka nemusí být jen prohlídka učeben a samotné budovy. Systém Matterport umožňuje vložení informací o studiu s možnosti propojení na web školy, můžete také vložit fotky a videa z akcí pořádaných školou. Přivítejte nové žáky videem kde školu představíte, proveďtě je budovou školy jak nejlépe můžete.

 Malá škola má také co ukázat

Každá škola, školka má co ukázat, inspirujte se v referencích. Jen tak pro představu, rozsah práce kterou zvládnemě naskenovat za jeden pracovní den

Kvalitně a profesionálně zpracovaná virtuální prohlídka dovede rodiče i žáky přesvědčit, že právě vaše škola je ta perfektně vybavená a připravená vzdělávat žáky současnými metodami s řadou kvalitních učebních pomůcek. Když se u vás rodiče i žáci virtuálně projdou, bude pro ně snazší navštívit instituci i během dne otevřených dveří, protože se budou velmi dobře orientovat. Snížíte tak jejich obavy z neznámého a pozitivně je naladíte na vaši návštěvu.

Stačí jen vyplnit formulář

a obratem se Vám ozveme!

Jméno a příjmení

Společnost

Telefon

Email

Zpráva1 + 1 =


Raději voláte?

Jsme rádi za váš zájem o naše
služby, neváhejte se ozvat

+420 770 77 88 66

Pokud raději voláte tel. 770 77 88 66

VÁŠ NÁSKOK PŘED KONKURENCÍ
PROFESIONÁLNÍ NÁSTROJ
PRO ZPRACOVÁNÍ
3D VIRTUÁLNÍCH PROHLÍDEK

Staňte se naším fanouškem
na sociálních sítích #scan360


Scan360.cz
Brno - působíme po celé ČR
Telefon: +420 770 77 88 66
Email: info@scan360.cz

Copyright (c) 2020 SCAN360.cz, design a kód wedipa.com