Virtuální prohlídky pro realitní kanceláře

Reality

Virtuální prohlídka je výkonná pomůcka úspěšného realitního makléře

 Fotografie a videa prodávají, řeknou toho více než tisíc slov. Dovedou v potenciálních kupcích vaší nemovitosti vzbudit emoce, které jsou při rozhodování o koupi nesmírně důležité. Virtuální prohlídka nemovitosti jde ještě dále, přenese Vás rovnou do nemovitosti, nasaďte si 3D brýle a projděte se svým novým domem, bytem. Perfektně naskenovaná nemovitost představí zákazníkovi nikoli konkrétní místnosti, rozlohu a polohu vaší reality, ale ten pocit, když se natáhne na gauč a dá si po dlouhém dni sklenku vína. Postaví ho přímo na terasu, kde si v sobotu otevře oblíbenou knihu a vychutná ranní kávu. 

Vyzkoušejte co taková virtuální prohlídka umí

Připravili jsme vzorovou virtuální prohlídku, kde Vám ukážeme její ovládání a možnosti využití u prodeje realit. 

 

Virtuální prohlídka šetří čas!

Pokud jste realitní makléř, ušetří vám 3D prezentace nemovitostí mnoho času. Nemusíte ztrácet cenný čas se zákazníky, kteří si nemovitost stejně nekoupí. Nemusíte se věnovat úklidu a přípravě nemovitosti. Při 3D prohlídce nemovitosti vám totiž nikdo nepošlape podlahu nebo neumaže kuchyňskou linku. Zároveň můžete nemovitost prezentovat i zákazníkům, kteří nemají čas, ale mají peníze. Rádi se na nemovitost podívají v přestávce mezi obchodními schůzkami, na letišti před cestou na konferenci nebo večer společně s manželkou. Nemusí k vám složitě cestovat a hledat volné místo v diáři, o to větší prostor na vaši prohlídku mají. Do nemovitosti pak pozvete už jenom skutečné zájemce, se kterými si pravděpodobně podáte ruku. Z virtuální prohlídky nemovitosti můžete vytvořit další informační kanál. Pomocí Mattertags je možno do 3D virtuální prohlídky umístit nepřeberné množství informací.  

3D prezentace nemovitostí neukazuje jenom samotnou nemovitost, ale také kvalitu a profesionalitu vašich služeb. Klienti, kterým takovou prezentaci zašlete, s vámi budou chtít spolupracovat. A to znamená zejména u developerů a klientů zajímajících se o nemovitosti výbornou zprávu.

Virtuální prohlídka se stává standardem při prodeji nemovitostí

Pro prezentaci realit jsou velmi důležité emoce, kvalitně zpracovaná virtuální prohlídka, fotografie prostě prodávají. Moderní makléř dnes využívá řadu nástrojů jak kupujícího zaujmout. Obzvlášť dnes se 3D scan nemovitosti, využívá jako bezpečný nástroj pro prohlídky nemovitostí.

Stačí jen vyplnit formulář

a obratem se Vám ozveme!

Jméno a příjmení

Společnost

Telefon

Email

Zpráva0 + 1 =


Raději voláte?

Jsme rádi za váš zájem o naše
služby, neváhejte se ozvat

+420 770 77 88 66

Pokud raději voláte tel. 770 77 88 66

VÁŠ NÁSKOK PŘED KONKURENCÍ
PROFESIONÁLNÍ NÁSTROJ
PRO ZPRACOVÁNÍ
3D VIRTUÁLNÍCH PROHLÍDEK

Staňte se naším fanouškem
na sociálních sítích #scan360


Scan360.cz
Brno - působíme po celé ČR
Telefon: +420 770 77 88 66
Email: info@scan360.cz

Copyright (c) 2020 SCAN360.cz, design a kód wedipa.com