Virtuální prohlídky Matterport Pro3

Nová kamera Matterport Pro3 nám dává úplně nové možnosti využití. Kamera Matterport Pro3 je navržena tak, aby zachytila celý objekt, a to jak v interiéru, tak v exteriéru s vysokou přesností měření pomocí technologie LiDAR. Nová kamera Matterport pro 3 nám dává naprostou svobodu pohybu, virtuální prohlídka se již nemusí omezovat na budovu samotnou. 

Virtuální prohlídka - Matterport Pro3

Prezentace nemovitostí musí plnit jednoznačně cíl, efektivně prodávat! A to je to, co vám při spolupráci nabízíme. Dokonalá prezentace není jen kvalitní foto, ale hlavně kvalitní servis! Umožněte svým zákazníkům prohlídku nemovitosti 24h denně a 7 dnů v týdnu, kdykoli si najdou čas. Dovolte nám pozvat vás na jednu takovou prohlídku, projděte se virtuální prohlídkou zachycenou novou kamerou Matterport Pro3 včetně exteriérů pro Chalupu u Břízek. 

Kamera Matterport Pro 3

Jedná se o novinku v České Republece i na Slovensku, jsme jedni z prvních v ČR kteří nabízí virtuální prohlídky touto kamerou. Matterport Pro 3 má 4x rychlejší skenování v mimořádně velkých prostorách i venku. Kamera skenuje vnitřní i venkovní prostory a zachycuje celé nemovitosti v jediném vysoce kvalitním modelu - dokonce i při plném slunečním světle. Vysoká přesnost (odchylka 0,2%), dosah snímače 20m! Kamera Matterport Pro3 je navržena tak, aby zachytila celý objekt s vysokou přesností měření pomocí technologie LiDAR. Matterport Pro3 umožňuje rychlejší skenování velkých prostor. Skenování v interiéru i exteriéru, a to i za plného slunečního světla, pomocí jediného zařízení.

Ušetřete nyní 50% z ceny s použitím kódu "MATTERPORT50" při objednávce. Akce platí do konce roku 2022.
Skenovaní kamerou Matterport Pro3 je zpoplatněno cenou skenu + 24 Kč/m²

Matterport Pro 3 nabízí více než běžné 360° kamery. Obraz virtuální prohlídky zpracován HDR technologií, nikoliv softwarovou modelací. Dopřejte vašim zákazníkům možnost vidět více, než si kdy dovedou představit.

Stačí jen vyplnit formulář

a obratem se Vám ozveme!

Jméno a příjmení

Společnost

Telefon

Email

Zpráva0 + 1 =


Raději voláte?

Jsme rádi za váš zájem o naše
služby, neváhejte se ozvat

+420 770 77 88 66

Pokud raději voláte tel. 770 77 88 66

VÁŠ NÁSKOK PŘED KONKURENCÍ
PROFESIONÁLNÍ NÁSTROJ
PRO ZPRACOVÁNÍ
3D VIRTUÁLNÍCH PROHLÍDEK

Staňte se naším fanouškem
na sociálních sítích #scan360


Scan360.cz
Brno - působíme po celé ČR
Telefon: +420 770 77 88 66
Email: info@scan360.cz

Copyright (c) 2020 SCAN360.cz, design a kód wedipa.com