Co je home staging?

Co je home staging?

Styling či homestaging Vaší nemovitosti před prodejem je klíčový

Pokud patříte k těm, kteří chtějí rychle a efektivně prodat nebo pronajmout svou nemovitost, vyzkoušejte home staging. Tento čím dál častěji používaný termín doslova znamená „aranžování domova“. Funguje na principu odosobnění interiéru, kterému designér dodá nadstandardní výraz. Pokud totiž své dosavadní bydlení zbavíte věcí každodenní potřeby a pohrajete si společně s designérem s vhodným umístěním nábytku a dekorací, zaujmete mnohem více zájemců. Nemovitost nebudete muset prodávat až po několika měsících a pod cenou.

Interiér v nejlepším světle

Home staging je takovou estetickou přípravou bytu či domu na focení či prohlídky potenciálních zájemců. Nejedná se o žádnou rekonstrukci, většinou jde o úklid a také naaranžování různých prvků tak, aby byl interiér představen v tom nejlepším světle. Jde zkrátka o to, aby představovaná nemovitost okamžitě zaujala klienta natolik, že si řekne – ano, tady chci žít. Bude mít totiž před sebou příjemně sladěnou, čistou a vzdušnou domácnost, kterou nebudou rušit žádné osobní předměty bývalých obyvatel. Nadstandardní péče o prezentovaný interiér je velmi důležitá. Zájemcům o koupi či pronájem totiž trvá pouhých 90 vteřin, než si na vaši nemovitost vytvoří názor. S kvalitně provedeným home stagingem si nabízený interiér zamilují na první dojem.

Diamant mezi inzeráty

České realitní servery se často hemží nekvalitně provedenými fotografiemi interiérů, které bohužel nedají vyniknout jejich skutečnému potenciálu. Vystupte z davu a nalákejte zájemce na bezkonkurenční prezentaci nemovitosti. S dobře provedeným home stagingem, ke kterému patří i kvalitně pořízené HDR fotografie, zazáří váš inzerát na realitních serverech jako diamant. A díky odosobnění navíc budete nabízet opravdu univerzální interiér, který má šanci zaujmout mnohem více zájemců.

Prodáno rychle a za více peněz

Pokud se vám zdá, že vaše nemovitost čeká na zájemce už nekonečně dlouho, nezoufejte. Právě home staging je skvělým lékem pro všechny takové „ležáky“, které si kvůli špatné prezentaci nedokázaly získat srdce zájemců. Zapomeňte na to, že půjdete s cenou dolů a nemovitost snad konečně prodáte. Nesnižujte ze svých nároků a vsaďte na home staging, se kterým svou nemovitost prodáte rychle a za více peněz. Na pomoc si můžete přizvat firmu či soukromou osobu se zaměřením výhradně na home staging. Opravdu kvalitní makléř vám jej přitom sám nabídne. Některé realitní kanceláře dělají home staging u každého bytu či rodinného domu, jelikož jsou si vědomy toho, že tak dokážou zásadním způsobem navýšit prodejnost nemovitosti. Se správným home stagingem můžete získat až o 10 % navíc. Do zkrášlení interiéru přitom nemusíte investovat přehnaně velkou sumu, stačí základní opravy, nová výmalba a efektivní hra s vybavením a doplňky. Home staging je navíc skvělým řešením pro byty a domy nabízené bez vybavení, které u potenciálních zájemců nevzbuzují příliš fantazie. Od designérů si totiž můžete vybavení vypůjčit a nechat si naplánovat i jeho co možná nejlepší rozmístění.

Home staging jako opravdu chytré řešení

Nemusíte se bát, že by se vám investice do home stagingu nevrátila. Cenu nemovitosti totiž budete několikanásobně navyšovat oproti nákladům na designéry. Pokud si navíc vyberete tu správnou realitní kancelář, získáte home staging úplně zdarma v rámci služeb spojených s prodejem. Stačí tedy svou nemovitost svěřit do rukou odborníků a následně se těšit z krásně upraveného interiéru, který na kvalitně pořízených fotografiích vyčnívá ze záplavy inzerátů na realitních serverech. Brzy se vám začne ozývat zástup nadšených zájemců, a vy tak nebudete muset odolávat tlaku kupujících, kteří chtějí dobré bydlení za nízkou cenu. Snadno jejich žádosti odmítnete, protože budete mít dost zájemců, kteří si za kvalitní bydlení zaplatí minimálně takovou cenu, kterou ve skutečnosti má.

Stačí jen vyplnit formulář

a obratem se Vám ozveme!

Jméno a příjmení

Společnost

Telefon

Email

Zpráva4 + 1 =


Raději voláte?

Jsme rádi za váš zájem o naše
služby, neváhejte se ozvat

+420 770 77 88 66

Pokud raději voláte tel. 770 77 88 66

VÁŠ NÁSKOK PŘED KONKURENCÍ
PROFESIONÁLNÍ NÁSTROJ
PRO ZPRACOVÁNÍ
3D VIRTUÁLNÍCH PROHLÍDEK

Staňte se naším fanouškem
na sociálních sítích #scan360


Scan360.cz
Brno - působíme po celé ČR
Telefon: +420 770 77 88 66
Email: info@scan360.cz

Copyright (c) 2020 SCAN360.cz, design a kód wedipa.com