Virtuální prohlídky

Virtuální prohlídky

Ani sebedokonalejší fotogalerie nezaujme zákazníka tolik, jako virtuální prohlídka

  Virtuální prohlídky nemovitostí poskytnou autentický zážitek

Pozve vaše zákazníky dál, ještě než fyzicky sáhnou na kliku. Představí zákazníkům nemovitost, developerům místo budoucí stavby a rekreantům váš krásný hotel. Krok za krokem si projdou celé místo, učaruje jim výhled z terasy, představí si sami sebe v pohodlné posteli, zamilují se do celkového prostoru – a vy máte jejich pozornost a emoce. A pravděpodobně se rozhodnou využít vaše služby nebo nemovitost koupit.

3D scan nemovitostí - Matterport Pro3

Realizace novou kamerou Matterport Pro 3. Jedná se o novinku, jsem jeden z prvních v ČR. Matterport Pro 3 má 4x rychlejší skenování v mimořádně velkých prostorách a venku. Skenuje vnitřní i venkovní prostory a zachycuje celé nemovitosti v jediném vysoce kvalitním modelu - dokonce i při plném slunečním světle. Vysoká přesnost (odchylka 0,2%), dosah snímače 20m! Nabízíme 3D scan nemovitostí s cenou podle skenované plochy nejsme nijak omezeni velikostí prostor, nemovitosti skenujeme včetně exteriérů. Z naskenované nemovitosti vytvoříme virtuální prohlídku realizovanou přes technologii Matterport, která dovede doslova zázraky. Celou nemovitost si díky ní můžete prohlédnout jako na dlani. Uvidíte půdorys všech místností, ale také přesné zaměření celé nemovitosti. 

Technologie Matterport navíc umožňuje přidávat k jednotlivým místnostem či objektům v interiéru informační body, tzv. Mattertags. Díky nim můžete k prohlídce připojit i popisky, odkazy nebo obrázky. Prezentace vám umožní vytvořit 360° fotky nebo videa. Přes Mattertags se dají přikládat i soubory v PDF nebo mapy.

Realitní foto zdarma

K virtuáním prohlídkám Matterport dodáváme na vyžádání fotografie nemovitosti zdarma. Foto pořízené kamerou Matterport Pro 2 není dokonalé, ale pro většinu nemovitostí bude v dostatečné kvalitě. Foto je možné připravit z jakékoli prohlídky, pokud víte že budete chtít k prohlídce fototografie z Matterportu dejte nám to vědět předem, přizpůsobíme tomu prohlídku.

Více fotografií Virtuální prohlídka pro Google Street View

Až 60 % zákazníků si restauraci, hotel nebo wellness centrum vyhledá přes Google Street View. Proto se vám vyplatí investovat do vaší profesionální prezentace, která zákazníky pozve dál... do vaší prodejny, obchodu, restaurace. V prodeji bude lepší než zdatný obchodní zástupce a k dispozici bude všem zákazníkům 24/7.

Virtuální prohlídky Brno

Realizujeme virtuální prohlídky nemovitostí po celé české republice, především však na jižní moravě a Brně. Často vyjíždíme i do jiných krajů, min jednou týdně se mezi prohlídkami objeví Praha, České Budějovice nebo Karviná. Nebojte se nás oslovit máme rozumný ceník.Stačí jen vyplnit formulář

a obratem se Vám ozveme!

Jméno a příjmení

Společnost

Telefon

Email

Zpráva3 + 1 =


Raději voláte?

Jsme rádi za váš zájem o naše
služby, neváhejte se ozvat

+420 770 77 88 66

Pokud raději voláte tel. 770 77 88 66

VÁŠ NÁSKOK PŘED KONKURENCÍ
PROFESIONÁLNÍ NÁSTROJ
PRO ZPRACOVÁNÍ
3D VIRTUÁLNÍCH PROHLÍDEK

Staňte se naším fanouškem
na sociálních sítích #scan360


Scan360.cz
Brno - působíme po celé ČR
Telefon: +420 770 77 88 66
Email: info@scan360.cz

Copyright (c) 2020 SCAN360.cz, design a kód wedipa.com