3D scan nemovitostí

3D scan nemovitostí

Ani sebedokonalejší fotogalerie nezaujme zákazníka tolik, jako virtuální prohlídka

Více fotografií3D prezentace nemovitostí poskytne autentický zážitek

Pozve vaše zákazníky dál, ještě než fyzicky sáhnou na kliku. Představí zákazníkům nemovitost, developerům místo budoucí stavby a rekreantům váš krásný hotel. Krok za krokem si projdou celé místo, učaruje jim výhled z terasy, představí si sami sebe v pohodlné posteli, zamilují se do celkového prostoru – a vy máte jejich pozornost a emoce. A pravděpodobně se rozhodnou využít vaše služby nebo nemovitost koupit.

Pro malé i velkorysé prostory

Nabízíme 3D scan nemovitostí s cenou podle skenované plochy v následujících balíčcích: do 50 m², do 100 m² a nad 400 m². Z naskenované nemovitosti vytvoříme virtuální prohlídku realizovanou přes technologii Matterport, která dovede doslova zázraky. Celou nemovitost si díky ní můžete prohlédnout jako na dlani. Uvidíte půdorys všech místností, ale také přesné zaměření celé nemovitosti.

Technologie Matterport navíc umožňuje přidávat k jednotlivým místnostem či objektům v interiéru informační body, tzv. Mattertags. Díky nim můžete k prohlídce připojit i popisky, odkazy nebo obrázky. Prezentace vám umožní vytvořit 360° fotky nebo videa. Přes Mattertags se dají přikládat i soubory v PDF nebo mapy.

Virtuální prohlídka pro Google Street View

Až 60 % zákazníků si restauraci, hotel nebo wellness centrum vyhledá přes Google Street View. Proto se vám vyplatí investovat do vaší profesionální prezentace, která zákazníky pozve dál... do vaší prodejny, obchodu, restaurace. V prodeji bude lepší než zdatný obchodní zástupce a k dispozici bude všem zákazníkům 24/7.Stačí jen vyplnit formulář

a obratem se Vám ozveme!

Jméno a příjmení

Společnost

Telefon

Email

Zpráva4 + 1 =


Raději voláte?

Jsme rádi za váš zájem o naše
služby, neváhejte se ozvat

+420 770 77 88 66

Pokud raději voláte tel. 770 77 88 66

VÁŠ NÁSKOK PŘED KONKURENCÍ
PROFESIONÁLNÍ NÁSTROJ
PRO ZPRACOVÁNÍ
3D VIRTUÁLNÍCH PROHLÍDEK

Staňte se naším fanouškem
na sociálních sítích #scan360


Scan360.cz
Brno - působíme po celé ČR
Telefon: +420 770 77 88 66
Email: info@scan360.cz

Copyright (c) 2020 SCAN360.cz, design a kód wedipa.com