Virtuální prohlídky nemovitostí, Prezentace roubené chalupy v Jeseníkách | Virtuální prohlídky nemovitostí

CZ / SK

Komplexní prezentace nemovitosti na pronájem

Fotografování nemovitostí za ideálních podmínek, jako je východ či západ slunce, je často náročné. Sladění termínů makléře, fotografa a majitele nemovitosti s příznivým počasím je reálné jen výjimečně, zvláště při omezeních časových, finančních nebo jiných.

Více

Pro nově postavenou stylovou roubenku v Kunčicích u Starého Města pod Sněžníkem jsme vytvořili komplexní prezentaci. Projekt zahrnoval profesionální HDR fotografie, které detailně zachycují jedinečnost a atmosféru místa, a jsou základem pro úspěšný pronájem nemovitosti. Dále jsme připravili virtuální prohlídku, která umožňuje potenciálním nájemníkům prozkoumat roubenku virtuálně, a tak se předem seznámit s jejím prostředím, což je ideální pro plánování osobní návštěvy.

Naše videoprohlídka doplňuje tento balíček, nabízejíc poutavý pohled na roubenku a její okolí. Tato kombinace přístupů poskytuje zákazníkům kompletní a realistický dojem o nemovitosti, což výrazně podporuje proces pronájmu. S naší prezentací jsme schopni nabídnout potenciálním nájemníkům detailní a zapojený zážitek, který zdůrazňuje všechny přednosti této krásné roubenky. Projekt zahrnoval profesionální HDR fotografie, virtuální prohlídku, a působivou videoprohlídku. Profesionální fotografie, dokonale prezentují nemovitost, přičemž jejich vysoká kvalita a dynamický rozsah dokáží zaujmout a navnadit potenciální nájemníky k návštěvě.

Roubenka Anita - Kunčice u Starého Města pod Sněžníkem

Tuto kouzelnou roubenku najdete na úpatí Rychlebských hor a Jeseníků v těsné blízkosti skiareálu v Kunčicích, kde se snoubí přírodní krása dřeva a pohodlí moderního ubytování.

Útulná roubenka s tradičními kachlovými kamny

Tato půvabná roubenka je vybavena moderními kachlovými kamny, které přidávají interiéru autentický venkovský šarm a zajišťují útulnou atmosféru během chladnějších večerů.

Roubenka a její kouzelná kuchyně

Jedinečná je v této nemovitosti kuchyně, rustikálně laděná, poskytující veškeré vybavení pro vaše kuchařské umění a zaručující příjemné prostředí pro vaření.

Sauna v roubence jako oáza klidu a relaxace

Najdete zde dokonale zařízenou saunu, která představuje oázu klidu a relaxace. Je ideálním místem pro odpočinek po aktivním dni v přírodě, poskytující teplé útočiště a regeneraci těla i mysli. 

Prezentace roubené chalupy v Jeseníkách Prezentace roubené chalupy v Jeseníkách

Virtuální soumrak pro nemovitosti

Fotografování nemovitostí za ideálních podmínek, jako je východ či západ slunce, je často nemožné. Sladění termínů makléře, fotografa a majitele nemovitosti s příznivým počasím je reálné jen výjimečně, zvláště při omezeních časových, finančních nebo jiných.

S panem Urbanem je opravdu skvělá spolupráce, má velice dobrý smysl pro detail a umí. Na video, fotky i matterport, které pro nás vytvořil máme spoustu pozitivních ohlasů.

Radek Kinc - samoprodejce

Naprostá spokojenost oceňuji především schopnost naslouchat potřebám klientů, spolehlivost, rychlost a všestrannost služeb.

Soňa Kloser Mančíková - realitní makéřka

Pan Urban je prostě profesionál! Jeho práce je naprosto fantastická. Nejenže dokáže zachytit každou nemovitost v nejlepším světle, ale má také k dispozici kvalitní a profesionální techniku, která posouvá jeho fotografie na úplně novou úroveň.

Ing. Ondřej Klvač - jednatel společnosti SMS reality

Spolupráci s panem Urbanem mohu doporučit na 100%. Spolupracuji s ním bezmála tři roky a vždy odvedl skvělou a precizní práci. Je časově velice flexibilní, komunikace je pružná a disponuje technikou na nejvyšší úrovni.

Martina Mareschová - Reality Macocha

Na panu Urbanovi nejvíce oceňuji, že co si dohodneme, tak to platí, je časově flexibilní a hlavně výsledek jeho práce je velmi rychle hotov.

Ing. Michal Poláček - Readymat Realitní

Mám při své práci ráda za zády profesionály, a to pan Urban rozhodně je. Precizně zpracované fotky, bleskové dodání, krásné vizualizace. Určitě budu služby pana Urbana využívat i nadále

Adéla Dvorská - SMS reality

S panem Urbanem je radost spolupracovat. Blesková domluva, profesionální práce a velmi rychlé zpracování zakázky. Nadto ještě příjemné jednání. Ráda jeho služby virtuálních prohlídek doporučím svým kolegům z branže.

Hedvika Novotná - interiérová designérka

S panem Urbanem jsme realizovali několik virtuálních prohlídek. Odvádí vždy skvělou práci. Díky svým zkušenostem z několika set realizovaných prohlídek ho jen tak něco nezaskočí, pracuje rychle, ale současně i pečlivě. Jeho práce ho prostě baví a to se samozřejmě projevuje i na výsledku.

Radek Kružík - Horák & Vetchý reality

Super spolupráce, dělali jsme 360° scan prodejny ve Francií a i na dálku jsme všechno zvládli bez problému. Výsledek byl rychle u nás a k tomu jsme ještě zvládli dokonalé prezentační fotky.

Ing. arch. Barbora Kľúčiková Krajčovičová - FenStar

Spolupráci s panem Urbanem mohu jedině doporučit - jeho služby jsou vždy rychlé a přitom ve vysoce nadstandardní kvalitě.

Michael Gottvald - GAVLAS - aukční a realitní společnost

Službu virtualního stagingu jsme objednávali již vícekrát, velmi rychlá komunikace, Daniel Urban odpovídá na všechny naše dotazy i ve večerních hodinách a o svátcích. Virtualní staging je proveden na nejvyšší úrovni.

Anna Vshivtseva - Be Noble agency

Virtuální prohlídka je velmi vysoce hodnocena i z širší řady naších zahraničních obchodních partnerů společnosti RIHO CZ a.s., kteří jsou z 3D prohlídky přímo unešení. Děkujeme za profesionální přístup.

Lucie Bílková - RIHO CZ

Pan Urban byl velice ochotný a flexibilní - všechno proběhlo perfektně dle domluvy. Můžeme jednoznačně doporučit. David Jelínek, firma JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o.

Ing. David Jelínek - Sales & Marketing Manager

Pan Urban je profesionál s velmi příjemným vystupováním. Na všem se vždy společně domluvíme a vždy mám materiály k dispozici velmi rychle a v naprosto špičkové kvalitě. Škoda jen, že se nemůže naklonovat a jezdit na všechny naše zakázky.

Vendula Šmídová - eDO reality

Jménem Klvaňova gymnázia Kyjov musím jednoznačně chválit! Od prvotní domluvy, přes pořizování snímků až po finalizaci naprosto profesionální přístup. Zejména jsme ocenili rychlost práce a výsledná kvalita je dle očekávání skvělá.

Roman Machain - Klvaňovo gymnázium Kyjov

Službu 3D scanu, včetně výstupů přesného mračna bodů, jsme využili pro tvorbu stávající dokumentace skutečného stavu technologií. Za projektanta musím přiznat, že je to pro nás velký skok dopředu, často jsme byli odkázáni pouze na fotografie, ze kterých se špatně odhadoval skutečný stav objektu.

Hana Mrazkova - projektant Subtech

Jednoznačně 5 hvězd, s panem Urbanem jsme již udělali pár videoprohlídek, scan s Matterportem, úžasné záběry z dronu, profi fotografie. Hledal jsem na webu někoho, kdo moji prezentaci trochu posune na vyšší úroveň a již při prvním hovoru s panem Urbanem jsem věděl, ze je ten pravý.

Adam Grabarczyk - GRAFLUNDS

Velmi rychle jsme se domluvili a ještě večer jsem měl k dispozici scan s Matterportem, úžasné záběry z dronu a profi fotografie. Nadchlo mne jeho přirozené jednání, to že mluvil na rovinu, že mi dokázal poradit a vysvětlit.

Mgr. Josef Hanáček - realitní makléř Vyškov

Další realizace

Kontaktujte nás

Jsme rádi za váš zájem
o naše služby
, neváhejte se ozvat

Jméno a příjmení

Telefon

Email

ZprávaCopyright (c) 2023 SCAN360.cz,
design moreandless.cz, kód wedipa.com


Půjčovna techniky | Kontakt