Virtuální prohlídky Matterport

Matterport

3D kamera Matterport Pro2 je ideálním řešením pro prezentaci vaší nemovitosti

Unikátní technologie 3D prezentace Mattherport

Profesionální 3D kamera Matterport Pro2 umožňuje skenovat prakticky jakékoli prostory – rodinné domy, byty, rozlehlé vnitřní haly hotelů, útulné sauny wellness center nebo třeba specificky uspořádané podkrovní pokoje horských chat. Perfektně se přizpůsobí jakékoli nemovitosti a dovede precizně zachytit například i staveniště, kde developerský projekt teprve vzniká.  

Matterport Pro2 - profesionální kamera 3D

 Vysoká kvalita zachycení i zobrazení umožňuje nejvyšší kvalitu tisku profesionálních fotografií.  Zachytíme vše, co si budete přát V domluveném termínu vás na dohodnuté adrese navštívíme a provedeme kompletní scan vaší nemovitosti. Obvykle obsahuje:

Samotnou virtuální prohlídku. Tu rádi doplníme o všechny informace, které budete chtít.
Stručný název prohlídky, popis nemovitosti, kontakt na makléře a adresu nemovitosti.
Slideshow neboli filmový pás. Ten je složený z jednotlivých pohledů na nemovitost. Návštěvník se ve slideshow pohybuje prostřednictvím ikony Play. 
3D model celé nemovitosti.
Půdorys včetně popisků jednotlivých místností.
Mattertagy, což jsou kratičké informace, do kterých je možné vkládat popisky, videa, obrázky nebo další odkazy na webové stránky.
Fotografie ze skenování. Z naskenovaných materiálů si můžete vytisknout fotografie v profesionální kvalitě. Vybrat si můžete jakýkoli záměr.
Panoramatické fotografie o 360°.
Zaměření rozměrů libovolných prvků v 3D scanu. S přesností 99 % zaměříme libovolné prvky v rámci skenování nemovitosti. Zachytíme nádherný nábytek, rozmístění dveří i polohu oken.

Více fotografiíExport na Google Street View

 Celou virtuální prohlídku Vám můžeme exportovat na Google Street View a oslovit tak řadu zákazníků, kteří se poohlíží po nejbližší restauraci, pěkném hotelu v dané lokalitě nebo novém bydlení. Dobře optimalizovaný zápis na Googlu totiž znamená nejen obchodní název společnosti a základní informace, ale také kvalitní a profesionálně zpracovaný obsah. Díky němu se zvýší váš dosah i vaše hodnocení na Googlu.Stačí jen vyplnit formulář

a obratem se Vám ozveme!

Jméno a příjmení

Společnost

Telefon

Email

Zpráva1 + 1 =


Raději voláte?

Jsme rádi za váš zájem o naše
služby, neváhejte se ozvat

+420 770 77 88 66

Pokud raději voláte tel. 770 77 88 66

VÁŠ NÁSKOK PŘED KONKURENCÍ
PROFESIONÁLNÍ NÁSTROJ
PRO ZPRACOVÁNÍ
3D VIRTUÁLNÍCH PROHLÍDEK

Staňte se naším fanouškem
na sociálních sítích #scan360


Scan360.cz
Brno - působíme po celé ČR
Telefon: +420 770 77 88 66
Email: info@scan360.cz

Copyright (c) 2020 SCAN360.cz, design a kód wedipa.com