Virtuální prohlídky pro wellness, fitness

Wellness, fitness

60 % zákazníků vyhledává přes Google Maps

Virtuální prohlídka wellness, fitness

Když si člověk chce odpočinout, potřebuje k dokonalé relaxaci nejen klid, ale také příjemné prostředí. To si až 60 % zákazníků vyhledává přes Google Maps. Pokud ta má vaše wellness centrum jenom rozmazanou fotku fasády, asi pro ně nebudete první volbou. Ukažte zákazníkům, jak to u vás doopravdy vypadá. Pozvěte je dál. Posaďte je do sauny. Položte na lehátko. Nechce přičichnout ke kouzlu aromaterapie a nalaďte je na skvělou relaxační masáž. Jakmile získáte jejich emoce, máte i jejich pozornost. Zapamatují si vás a vydají se k vám.

Virtuální prohlídka ubezpečí vaše zákazníky, že si vybrali správně a že vaše centrum chtějí navštívit. Z pohodlí domova či kanceláře si prohlédnou, kde si odpoledne či večer zacvičit. Seznámí je s technikou a vybavením fitness centra. 

Pro wellness centra a fitness centra doporučujeme především virtuální prohlídku pro prezentaci na webu nebo virtuální prohlídku pro Google Street View. Při výběru konkrétní prezentace vám rádi poradíme podle vaší lokality a polohy. Samozřejmě chápeme, že ve vašem provozu potřebujete především masírovat, saunovat a cvičit, proto se vám s realizací virtuální prohlídky velmi rádi přizpůsobíme a přijedeme tak, abychom nerušili váš běžný provoz, ale zároveň zvládli naskenovat všechny vaše benefity.

Stačí jen vyplnit formulář

a obratem se Vám ozveme!

Jméno a příjmení

Společnost

Telefon

Email

Zpráva5 + 1 =


Raději voláte?

Jsme rádi za váš zájem o naše
služby, neváhejte se ozvat

+420 770 77 88 66

Pokud raději voláte tel. 770 77 88 66

VÁŠ NÁSKOK PŘED KONKURENCÍ
PROFESIONÁLNÍ NÁSTROJ
PRO ZPRACOVÁNÍ
3D VIRTUÁLNÍCH PROHLÍDEK

Staňte se naším fanouškem
na sociálních sítích #scan360


Scan360.cz
Brno - působíme po celé ČR
Telefon: +420 770 77 88 66
Email: info@scan360.cz

Copyright (c) 2020 SCAN360.cz, design a kód wedipa.com