Virtuální prohlídky pro hotely, penziony

Hotely, penziony

Pozvěte své zákazníky dál ještě dřív, než vůbec mohou vzít za kliku

 Virtuální prohlídka pro hotely, penziony

O tom, jestli se zákazníci vypraví na dovolenou právě k vám, rozhoduje řada věcí. Volný termín shodující se s dovolenou. Lokalita a cena. Ale také to, jak to u vás vypadá. Pozvěte zákazníky přímo do vašeho nejlepšího pokoje, ukažte jim výhled z terasy nebo je vezměte do vašeho wellness centra. Díky virtuální prohlídce si totiž budou připadat jako na dovolené. Zamilují se do výhledu z terasy, už si chtějí cachtat nohy v bazénu a dávat si u toho lungo. V tu chvíli jste získali jejich pozornost a emoce. A pravděpodobně i jejich objednávku dovolené.

Pozvěte své zákazníky dál ještě dřív, než vůbec mohou vzít za kliku vašeho hotelu či penzionu. Připravte pro ně profesionálně zpracovanou virtuální prohlídku, díky které zjistí, jak krásně se jim u vás bude bydlet, a už rozhodně nebudou chtít jinam. Kvalitní prezentace je dnes základem úspěchu u malého penzionu v horách, ale i u velkého hotelu v Karlových Varech, kde si jeden návštěvník podává dveře s druhým.

Příprava virtuální prohlídky

S přípravou virtuální prohlídky se vám rádi přizpůsobíme a přijedeme tak, aby se vám to perfektně hodilo. Chápeme, že vaše služby jsou založeny především na ubytování, proto nemůžete mít dokonale upravené pokoje připravené kdykoli. Celou prohlídku zvládneme realizovat během výměny turnusů, volných víkendů... vše je na domluvě, přizpůsobíme se vašim požadavkům a možnostem. 

Stačí jen vyplnit formulář

a obratem se Vám ozveme!

Jméno a příjmení

Společnost

Telefon

Email

Zpráva1 + 1 =


Raději voláte?

Jsme rádi za váš zájem o naše
služby, neváhejte se ozvat

+420 770 77 88 66

Pokud raději voláte tel. 770 77 88 66

VÁŠ NÁSKOK PŘED KONKURENCÍ
PROFESIONÁLNÍ NÁSTROJ
PRO ZPRACOVÁNÍ
3D VIRTUÁLNÍCH PROHLÍDEK

Staňte se naším fanouškem
na sociálních sítích #scan360


Scan360.cz
Brno - působíme po celé ČR
Telefon: +420 770 77 88 66
Email: info@scan360.cz

Copyright (c) 2020 SCAN360.cz, design a kód wedipa.com