Virtual Staging

Virtual Staging

Cesta k efektivnímu prodeji vaší nemovitosti

Chcete svou nemovitost prodat co nejvýhodněji? Pak zapomeňte na klasické inzeráty s vlastními fotografiemi bez nápadu a vydejte se cestou nejnovějších trendů. Virtual staging je tu pro všechny, kteří nabídkou své nemovitosti potřebují zaujmout co nejvíce potenciálních kupců.

Možná už jste slyšeli o home stagingu, který díky odosobnění interiéru a jeho aranžování dokáže z prostoru bez jakéhokoliv vybavení vykouzlit bydlení snů. Jak už je ale patrné, v případě virtual stagingu se příprava nemovitosti k prodeji či pronájmu odehrává výhradně virtuální cestou. Vyhnete se tak fyzicky i finančně náročnému stěhování nábytku a dekorací do interiéru jen proto, abyste na okamžik vytvořili vytoužený wow effect. Home staging je navíc časově zdlouhavější a ne vždy lze použít. A proto je tu virtual staging, zajímavá novinka v prezentaci nemovitostí.

Poutavý, a přitom realistický návrh interiéru

Virtual staging je bezkonkurenčním nástrojem především při prodeji či pronájmu nezařízených domů a bytů. Je pohodlnější a celkově efektivnější verzí home stagingu, při které se nad fotkou v grafickém editoru vytváří návrh interiéru. Nejen díky vratné investici je virtual staging oblíbený zejména mezi realitními makléři, kteří jej tak rádi zahrnují do svých služeb. Uvědomují si totiž, že nadstandardní péče o prezentovaný interiér je velice důležitá. Zájemcům o koupi či pronájem trvá pouhých 90 vteřin, než si na nemovitost vytvoří názor. S kvalitně provedeným virtual stagingem má však jakákoliv nemovitost velkou šanci zaujmout na první pohled.

Kuchyně virtualstaging Kuchyně virtualstaging
Ložnice Ložnice
Dětský pokoj Dětský pokoj
Kuchyně dřevo 2 Kuchyně dřevo 2
Koupelna Koupelna
Obývák retro Obývák retro
Dům virtual staging Dům virtual staging
Virtualstaging obývací pokoj 2 Virtualstaging obývací pokoj 2Nemovitost k prodeji či pronájmu s virtual stagingem

A jak přesně virtual staging funguje? Stejně jako v případě home stagingu je v prvé řadě nutné nemovitost určenou k prodeji či pronájmu důkladně uklidit a provést v ní i drobné nezbytné opravy. Nejedná se však o žádnou rekonstrukci. Jakmile je prostor co nejlépe uklizený a odosobněný, profesionálně se nafotí, většinou probíhá focení prázdných nebo částečně zařízených interiérů. Upravené fotografie se pak posílají interiérovému designérovi ke zhodnocení celého prostoru. Designér se poté zaměří na samotný potenciál nemovitosti a vymyslí takové řešení, které bude zdůrazňovat kvality nabízeného bydlení. Jednotlivé místnosti zaplní vhodným nábytkem, navrhne barevné kombinace a nakonec vše podtrhne zajímavými doplňky. Dříve fádní prostor se tak rázem promění v designově zařízený interiér, který dokáže přitáhnout velké množství zájemců. Na místě s holými zdmi a bez vybavení totiž vznikne opravdový domov, kterému nechybí přitažlivé zařízení a jasně daný styl. Okamžitě tak v zájemcích vzbudí ty správné emoce. A to je právě cílem virtual stagingu, který umí dosáhnout toho, aby se nemovitost jevila co nejatraktivněji pro co největší počet potenciálních zájemců.

Jedinečnost jako zaručená cesta k úspěchu

Virtual staging je opravdovou sázkou na jistotu. Umožní inzerátu s takto jedinečně prezentovanou nemovitostí vystoupit z davu těch ostatních. Nejedná se přitom o žádnou klamavou reklamu. Zájemci totiž získají nejen přitažlivou prezentaci nabízené nemovitosti, ale zároveň profesionální grafický návrh. Ten je propracovaný do detailu, a přitom stále respektuje reálné rozměry místností. Pak už je jen na zájemci, zda se rozhodne takový návrh použít a zařídit si svůj nový domov přesně podle dané předlohy nebo zda popustí uzdu své vlastní představivosti. K dispozici má navíc i fotografie nemovitosti před jejím virtuálním zařízením a často o virtuální prohlídku, při které si nabízený objekt může projít v jeho reálné podobě.

Zaručených kvalit virtual stagingu jako moderního prezentování nemovitostí můžete využít i vy. Uvidíte, že rozvine maximální potenciál, který lze z vámi nabízené nemovitosti vykřesat. Navíc je skvělým prostředkem, jak zaujmout v případě nemovitosti, která teprve čeká na rekonstrukci.Stačí jen vyplnit formulář

a obratem se Vám ozveme!

Jméno a příjmení

Společnost

Telefon

Email

Zpráva3 + 1 =


Raději voláte?

Jsme rádi za váš zájem o naše
služby, neváhejte se ozvat

+420 770 77 88 66

Pokud raději voláte tel. 770 77 88 66

VÁŠ NÁSKOK PŘED KONKURENCÍ
PROFESIONÁLNÍ NÁSTROJ
PRO ZPRACOVÁNÍ
3D VIRTUÁLNÍCH PROHLÍDEK

Staňte se naším fanouškem
na sociálních sítích #scan360


Scan360.cz
Brno - působíme po celé ČR
Telefon: +420 770 77 88 66
Email: info@scan360.cz

Copyright (c) 2020 SCAN360.cz, design a kód wedipa.com