Realitní video

Realitní video jako nezbytná součást prezentace vaší nemovitosti

Chystáte se výhodně prodat nebo pronajmout svou nemovitost? Pak byste při její prezentaci měli použít kvalitně natočené realitní video. V posledních letech patří realitní video k nezbytné součásti prezentace nemovitostí především při prodeji bytů a domů. Přináší do tohoto oboru potřebnou dynamiku a otevírá nové možnosti zobrazení prostoru. Ne nadarmo je tedy jedním z nejefektivnějších prodejních nástrojů.

S realitním videem na prodeji domu, bytu i pozemku vyděláte. Umocní atraktivitu vaší nabídky a vy tak samotný objekt prodáte za nejlepší možnou cenu. Profesionálně natočené video přiláká velké množství zájemců a vy se tak nebudete muset bát, že by vaše nemovitost čekala na nového majitele příliš dlouhou dobu. Ušetří vám také čas, který byste jinak se zájemci strávili prohlídkami. Na video se podívají z pohodlí svého domova a na prohlídku přímo na místě se dostanou jen ti, kteří mají o vaši nemovitost vážný zájem. Realitní video tak ušetří čas vám, zájemcům i realitnímu makléři.

Cestou k úspěšnému realitnímu videu

Při vytváření kvalitního realitního videa, které dokáže oslavit co nejvíce potenciálních zájemců, je důležitá spolupráce mezi makléřem a klientem. Předtím než se video začne natáčet, je ideální, aby klient dodal grafiku a také text, který je možné do videa vložit. Ve videu by tak mělo být řečeno vše podstatné, co svými kvalitami vyzdvihne nabízenou nemovitost a její bezprostřední okolí. Video dokáže vedle textu a grafiky zaujmout i vhodně zvolenou hudbou. Jeho součástí může být také vstup makléře. Oblíbeným pomocníkem při natáčení realitního videa je dron, který dokáže velmi působivě natočit přírodní prostředí, ve kterém se nabízená nemovitost nachází. Dalším prvkem na cestě k úspěšnému realitnímu videu je důkladná příprava nemovitosti na natáčení. V případě bytu je třeba jej pečlivě uklidit a zútulnit. To samé platí i o domě, kde si vaši pozornost vyžádá také zahrada. Na pomoc při zútulnění interiéru přitom může přijít home staging, tedy odosobnění bydlení, které díky novému (koupenému nebo vypůjčenému) vybavení zaujme mnohem více potenciálních kupců.

 

Realitní video vzbuzující ty správné emoce

V realitním videu je třeba potenciálním zájemcům předvést to nejdůležitější v nejlepším světle – stručně a jasně. Pětiminutová videa nikdo nedokouká a jde tak o zbytečně vynaložený čas i úsilí.  Délka realitního videa by tedy měla být maximálně 2,5 minuty. K natáčení je přitom zapotřebí vyhradit si 1-3 hodiny. Co se týče samotného předávání videa, většina naší produkce je ve 4K, nejčastěji však klientům odevzdáváme video o velikosti 1080p, což je ideální velikost pro YouTube.

Kvalitní prezentace je hlavním aspektem úspěšného prodeje nemovitosti. Pokud i vy chcete nabídkou své nemovitosti vzbudit opravdový zájem, vsaďte na rady profesionálů a použijte při prezentaci kvalitně natočené realitní video. Uvidíte, že na druhé straně probudí ty správné emoce.

Stačí jen vyplnit formulář

a obratem se Vám ozveme!

Jméno a příjmení

Společnost

Telefon

Email

Zpráva1 + 1 =


Raději voláte?

Jsme rádi za váš zájem o naše
služby, neváhejte se ozvat

+420 770 77 88 66

Pokud raději voláte tel. 770 77 88 66

VÁŠ NÁSKOK PŘED KONKURENCÍ
PROFESIONÁLNÍ NÁSTROJ
PRO ZPRACOVÁNÍ
3D VIRTUÁLNÍCH PROHLÍDEK

Staňte se naším fanouškem
na sociálních sítích #scan360


Scan360.cz
Brno - působíme po celé ČR
Telefon: +420 770 77 88 66
Email: info@scan360.cz

Copyright (c) 2020 SCAN360.cz, design a kód wedipa.com